środa, 16 maja 2018

412. - "Zaświaty za kulisami"

Pismo automatyczno - intuicyjne z pełną świadomością
Piotr Arkadiusz Kociszewski

         

„Ciekawość jest przeciwnikiem niewiedzy.”

Parapsychologia jest nauką pomagającą zrozumieć zjawiska, które trudno racjonalnie wytłumaczyć. Takimi niezwykłymi zdarzeniami są kontakty z niefizycznymi bytami, o których krążą różnorodne opowieści wzbudzając najczęściej strach. Jakie naprawdę są zaświaty? Czy powinniśmy się ich obawiać? Co dzieje się po z nami po śmierci? Te zagadnienia jak i wiele innych z tego zakresu przybliża nam książka pt.: „Zaświaty za kulisami”. 

źr. zdjęcia: www.zaswiatyuboga.pl
Piotr Arkadiusz Kociszewski urodził się w 1950 roku w Głubczycach. Dzieciństwo spędził w Czersku koło Góry Kalwarii. Pracował jako tokarz, konserwator młyna i firmie Pol Kolor przy produkcji kineskopów. W latach siedemdziesiątych był zatwardziałym ateistą i nie wierzył w życie pozagrobowe. Przełomem była książka napisana przez Leszka Szumana pt.: „Życie po śmierci”, dzięki której pan Kociszewski zainteresował się sprawami życia po życiu. Do dziś parapsychologia towarzyszy mu w jego poszukiwaniach i badaniach rzeczywistości. Jego pasja zaowocowała dwoma książkami: „Zaświaty u Boga” i „Zaświaty za kulisami.”

W obu swoich publikacjach ujawnia to, co nie jest ujawniane powszechnie. Porusza tematy, które są często niewygodną wiedzą wywołującą kontrowersje i obawy. Życie pozagrobowe i zjawiska paranormalne wywołują u wielu osób strach i niedowierzanie. Wynikają one z niewiedzy, fałszywych przekonań i teorii na ten temat. Pokazuje różne oblicza zaświatów bazując na własnych doświadczeniach.

„Zanim człowiek umrze, powinien dowiedzieć się czegoś o zaświatach.” 

Podchodzi do zagadnienia nietypowo, przełamując schematy myślenia na temat zaświatów. Pisze prostym językiem, zrozumiałym dla każdego. Otwarcie i szczerze opowiada o swoich odczuciach, działaniach i kontaktach z różnymi bytami. Na swoim przykładzie pokazuje schematy działań zaświatów i ich wpływ na nasze życie. Uczy radzenia sobie z negatywnymi energiami, nawiązywania kontaktów z istotami z niefizycznego świata za pomocą pisma automatycznego. 


Uświadamia, że wśród pozytywnych energii istnieją też takie, które chcą nam zaszkodzić i doradza jak zapewnić sobie bezpieczeństwo w czasie przekazu z zaświatów. Przedstawia wiele dowodów i historii wziętych z życia, swoje spostrzeżenia, przemyślenia i doświadczenia. Odkrywa intrygi, manipulacje i działania istot z zaświatów ukazując ich prawdziwe oblicze. 

„To, w co człowiek wierzy za życia, w dużej mierze decyduje o tym, co go spotka po śmierci.”

Motywem często pojawiającym się przy okazji omawiania różnorodnych zagadnień jest współpraca z Elżbietą Nowalską - jego uczennicą a obecnie znanym medium oraz innymi osobami, z którymi chciał stworzyć grupę wsparcia przy kontaktowaniu się z zaświatami. Pokazuje w ten sposób wpływ mogą mieć niskie energie na osoby nie potrafiące rozróżnić negatywnych przekazów od pozytywnych. 


Uważa, że wiele nieprzyjemności, dziwnych wydarzeń, trudnych sytuacji w naszym życiu wywołują energie o niskiej wibracji. Możemy bronić się przed tym zdobywając wiedzę o zaświatach i ucząc się podnosić własną częstotliwość dostrajając się do istot o wysokim poziomie energii. Mimo to zachęca do kontaktowania się w duchowymi bytami, lecz w świadomy i rozsądny sposób, bez lęków czy niezdrowych emocji.

W tym celu proponuje naukę pisma automatyczno - intuicyjnego, któremu został poświęcony cały drugi, obszerny rozdział. Uważa, że mając takie umiejętności każdy może skorzystać z przekazów z zaświatów pod warunkiem, że będzie wyposażony w odpowiednią wiedzę.


Zdaje sobie sprawę, że pisze o trudnych zagadnieniach, w które nie wszyscy są w stanie uwierzyć, jednak mając wiedzę na ten temat, możemy ustrzec się przed manipulacjami naszymi myślami i życiem. Omawia kilka etapów pomagających oswoić się z lękiem przed nieznanym, BHP kontaktów z zaświatami, trzy rodzaje odbieia sygnałów dźwiękowych spoza naszej rzeczywistości, podstępy i działania zaświatów. Doradza jak odróżnić energie o wysokiej wibracji od tych negatywnych. Analizuje poglądy innych znanych osób rozmawiających z zaświatami, znane symbole, źródła istniejącego zła na świecie, fragmenty niektórych publikacji zajmujących się parapsychologią. 

„Najbardziej wartościowa jest energia prawdziwej miłości, która służy dobru.”


Żyjąc tu i teraz w ciele fizycznym nie zastanawiamy się co dzieje się z nami po śmierci. Często różne publikacje pokazują jaśniejszą stronę życia po życiu. Okazuje się, że obok pozytywnych energii istnieją takie, którym nie zależy na naszym rozwoju i próbują nami sterować udając dobre, pełne miłości byty.  Świat astralny oddziałuje na nas często w subtelny sposób dlatego tak trudno to zauważyć. Trudne sytuacje przypisujemy z reguły pechowi, niesprzyjającym okolicznościom, czy zbiegom okoliczności. Bóle głowy, choroby, samobójstwa, konflikty i wszelkie zło mogą być efektem działania niskich energii. 

„działanie poprzez dobro dla drugiej osoby, bez oczekiwania odwzajemnienia, będzie korzystnie oddziaływać na energię zdrowotną obdarowującego.”

Większość społeczeństwa boi się duchów i zjawisk paranormalnych, gdyż mają niewystarczająco dużo informacji na ten temat. To jeden z powodów, dla których powstała książka „Zaświaty za kulisami”. Celem autora nie jest straszenie kogokolwiek, lecz pokazanie czym są zaświaty i jak można z nimi współpracować nie narażając się na niebezpieczeństwo z ich strony. Ma on nadzieję, że jego wiedza wskaże ludziom właściwą drogę przy nawiązywaniu kontaktów z zaświatami i dzięki temu będą mogli oni skorzystać z ich pozytywnych, pomocnych i mądrych przekazów.

Książkę można kupić na stronie autora:


Wydanie: II
Rok wydania: 2017
Oprawa: Miękka
Wymiary: 148x210
Ilość stron: 210
Projekt okładki: Piotr Kociszewski
Redakcja techniczna i merytoryczna: Monika Sarwińska

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.