czwartek, 3 sierpnia 2017

Moja wygrana książka!6 lipca 2017 roku na blogu "Subiektywnie o książkach" został ogłoszony konkurs, w którym nagrodą była książka pt.: "Kruchość Porcelany". Zadaniem było wykonanie zadania konkursowego,które polegało na interpretacji myśli autorki Moniki Sawickiej do swojej osoby:

"Jeśli musisz coś zrobić, nie zastanawiaj się. Zrób to natychmiast".

Udzieliłam wówczas takiej odpowiedzi: 

Słowo "musisz" nieco mnie zawsze drażni, gdyż narzuca wykonanie czegoś, czy tego chcę czy nie. Ja wolę dokonywać sama wyborów, bez przymusu, jednak wiem, że nie zawsze jest to możliwe. Są czasami takie sprawy do zrobienia, które trzeba wykonać. To często coś, co niekoniecznie może być miłe czy zgodne z moim życzeniem Wtedy - faktycznie dobrze jest zrobić to jak najszybciej i mieć spokój.

Okazało się, że znalazła się ona wśród trzech wyróżnionych wypowiedzi, uznanych przez Wioletę Sadowską -  autorkę bloga "Subiektywnie o książkach", za ciekawą. 

Dziś - miła niespodzianka - dotarła do mnie niewielka paczuszka a w niej - wygrana książka! Dziękuję Wydawnictwu Replika i oczywiście Wiolecie Sadowskiej za miły prezent :)


5 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)