sobota, 19 sierpnia 2017

365. - "Tradycyjne uzdrawianie energią"

Metody rosyjskiego uzdrowiciela
Vadim Tschenze

              

„Dane jest ci bardzo wiele. Musisz tylko potrafić to wszystko przyjąć.”

Wszystko wokół jest energią, także nasze emocje i myśli. Jeżeli są one pozytywne, wówczas nasze samopoczucie i zdrowie jest w równowadze. Negatywne wibracje powodują, że chorujemy, trudniej nam pokonywać trudności, czujemy się nieszczęśliwi a nawet wpadamy w depresyjne nastroje, dlatego powinniśmy przede wszystkim zadbać o swój stan energetyczny. Jak to zrobić? Tego dowiadujemy się z książki pt.: „Tradycyjne uzdrawianie energią.”

źr. zdjęcia: lumira-stream.de
Vadim Tschenze urodził się w 1973 w Uzbekistanie. Mieszka i pracuje nad Jeziorem Bodeńskim w Szwajcarii praktykując jako uzdrowiciel duchowy. Między innymi zajmuje się pojęciem przezwyciężania karmy, kodem planetarnym, parapsychologią i medycyną naturalną. Stworzył metodę korekty aury. Organizuje warsztaty i seminaria. Jest autorem dwóch bestsellerów, które ukazały się także w Polsce: „Rosyjski leksykon zdrowia” i „Sekrety Szeptuch.” Swoje zdolności odziedziczył po swoich przodkach, gdyż w jego rodzinie magia jest obecna od wielu pokoleń. Dziś jest „szamanem wyrosłym ze starej rosyjskiej tradycji.”

okładka oryginału
źr. zdjęcia: amazon.de
Historia jego przodków jest obszernie opisana w pierwszym rozdziale książki. Poznajemy rody członków rodziny ze strony ojca, od którego wszystko się zaczęło i ze strony matki, która także przekazała mu szamańskie dziedzictwo. Osobną część poświęcił swojej ukochanej babci Walji, która miała na niego ogromny wpływ i to ona wprowadziła go w fascynujący świat energii. Metody przekazane przez nią, Vadim stosuje do dziś we własnej praktyce. W swojej opowieści o historii rodziny nie pomija też swoich narodzin, które nastąpiły 10 sierpnia 1973 roku. Imię „Vadim” jego matka usłyszała we śnie. 

„w 1973 roku w Uzbekistanie urodził się pewien chłopiec, któremu nadano imię Vadim. W pewnej rosyjskiej rodzinie krewni z niecierpliwością go wyczekiwali. Przyszedł na świat i uśmiechnął się.”

W kolejnych rozdziałach przekazuje starą i nową wiedzę, którą wykorzystuje jako terapeuta duchowy. Poznajemy techniki ochrony energetycznej, oczyszczania aury, ciała fizycznego, duszy i umysłu, uzdrawiania karmicznych więzi, nasz kostium energetyczny m.in. czakry, aura i jej siedem stanów, osiem sznurów czyli kanały kosmiczne i inne energie, które posiadamy i nas otaczają. 

„Naucz się, jak ‘właściwie’ postępować z ludźmi, wtedy nie będziesz miał więcej wrogów, lecz samych przyjaciół, a tym który będzie czerpać korzyści, będziesz ty sam.” 

Poradnik jest doskonałym źródłem uczącym współistnienia z innymi ludźmi, uzdrawiania za pomocą energii, dzięki którym możemy wzmocnić nasze siły witalne, wspomóc procesy regeneracyjne organizmu, a przy tym zharmonizować ciało, duszę i umysł. Dzięki technikom i informacjom zawartych w książce, możemy aktywować swój własny potencjał samouzdrawiania, gdyż wszelkie problemy najpierw rodzą się na poziomie energetycznym.

Autor przedstawia ważne duchowe zasady czyli odwieczne uniwersalne prawa, które dotyczą każdej istoty żyjącej na naszej planecie, siedem etapów rozwoju i 12 poziomów transformacji człowieka, lata magiczne, nasze duchowe oblicza, dziewięć sfer twarzy. Pomaga rozpoznać przyczynę naszych dolegliwości, kartę kolorów imienia i nazwiska, znaczenie liter, świętych obrazów. Opisuje kilka uzdrawiających procesów oczyszczania, uzdrawiających modlitw, techniki równoważących naszą duszę, umysł i ciało fizyczne. 

„Choroba z punktu widzenia samouzdrawiania stanowi wyraz utraconej równowagi między ciałem,umysłem i duszą.”


Dzięki tej publikacji poszerzyłam swój zasób wiadomości na temat energii a wypełniając ankiety i różne zadania uzyskałam wiele ciekawych informacji o sobie.

Wiele tego rodzaju ciekawostek dostarczyła mi na przykład data urodzenia, która jest bardzo bogatym źródłem wiedzy o naszej energetyce. Wpływ planet na mój dzień urodzin ukazał mi moje cele i potencjał, który wytycza moje życie, kolory przypisane wraz z moim znakiem zodiaku. Poznałam przełomowe momenty mojego istnienia na ziemi, kosmiczne imiona, moje duchowe oblicza czy tzw. kostium energetyczny, stan mojej aury, jej siłę i stan energetyczny. 

Omówionych zagadnień jest znacznie więcej i nie sposób wszystkich tu wymienić. Jest to obszerny materiał, w którym teoria przeplata się z praktyką w postaci testów, ćwiczeń i porad. Książka jest nieocenioną pomocą dla osób chcących pracować z energią. Nie jest to publikacja do jednorazowego i szybkiego przeczytania, gdyż zaprezentowane narzędzia zachęcają do natychmiastowego wykorzystania. Z tego powodu, warto mieć przy sobie zeszyt i coś do pisania, gdyż wiele z proponowanych technik można wypróbować od razu i na bieżąco wdrażać poznane informacje. Wiele z tych ćwiczeń dają nam możliwość poznania siebie i swoich zdolności, gdyż Vadim uważa, że każdy z nas posiada jakieś umiejętności, które warto rozwijać. Umiejętnie prowadzi nas przez kolejne etapy poznawania wiedzy ucząc krok po kroku praktycznego zastosowania energii i rozwijania umiejętności.


Uświadamia, że obecnie stare energie powoli się wyczerpują i nie ze wszystkich możemy czerpać korzyści. Nowe energie doskonale wspierają dawne moce i warto wiedzieć w jaki sposób stosować je w naszym życiu. Wielu uzdrowicieli podkreśla, że jesteśmy w fazie przemian, które powodują powstawanie nowych energii. Vadim także zwraca na to uwagę, dlatego odkrywa przed nami wiedzę poszerzając nasze horyzonty, byśmy mogli wprowadzić nową jakość do naszego życia najpierw na poziomie energetycznym, by następnie doświadczać pozytywnych doświadczeń na planie fizycznym. 

"Kochaj swoje ciało, jest ono bowiem domem dla twej duszy i umysłu"

Książkę możemy kupić w sklepie:

Wydanie: I
Rok wydania polskiego: 2017
Rok wydania niemieckiego: 2014
Wymiary: 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron: 488
Oprawa: miękka
Redakcja: Irena Kloskowska
Skład: Aleksandra Lipińska
Projekt okładki: Aleksandra Lipińska
Tłumaczenie: Martyna Bunk
Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Tytuł oryginału: Vadims Methode: Heilung mit programmierten Energien

4 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)