czwartek, 28 sierpnia 2014

115 - "Wylecz cukrzycę"

Rewolucyjny program żywieniowy zapobiegający chorobie i cofający jej skutki
dr Joel Fuhrman

         

"Twoje ciało należy do ciebie i tylko ty możesz właściwie nim pokierować, aby uzyskać zdrowie."

Cukrzyca jest uważana za chorobę, z którą żyje się do końca życia. Jej "leczenie" polega na pilnowaniu diety, kontrolowaniu poziomu glukozy, badaniach kontrolnych, przyjmowaniu leków i insuliny. Większość osób niewiele wie na jej temat i są przekonani, że robią wszystko, by zachować dobre zdrowie. Tymczasem choroba coraz bardziej się pogłębia, zaostrzają się jej symptomy co prowadzi do przedwczesnego starzenia się organizmu i śmierci. Leki zapisywane przez lekarzy mają zły wpływ na trzustkę, zwiększają masę ciała i w efekcie pogarszają stan zdrowia. Dr Furman uważa, że większość chorych na cukrzycę typu 1 i 2 może w bardzo prosty sposób może poprawić swoje zdrowie i na długo zachować dobrą kondycję. W książce pt. "Wyleczyć Cukrzycę" podpowiada jak zapobiegać, leczyć i odżywiać się, by złagodzić dolegliwości i uaktywnić uzdrawiające mechanizmy organizmu.

"Prawdopodobnie większość diabetyków miałoby się lepiej, gdyby leki, które przyjmują, nigdy nie zostały wynalezione, ponieważ wtedy zmuszeni byliby do zmiany swojego stylu życia i nawyków żywieniowych."

źr. zdjęcia: www.ideastream.org
Dr Joel Fuhrman to lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Posiada certyfikat lekarza rodzinnego. Jego specjalnością jest zapobieganie chorobom i odwrócenie ich występowania za pomocą naturalnych metod żywieniowych. Jest autorem siedmiu książek, z których większość stanowią bestsellery światowe. Aktywnie angażuje się w badania naukowe dotyczące odżywiania. Swoje wyniki opublikował w kilku naukowych czasopismach m.in. w „Nutrition Journal.” Obecnie współpracuje z naukowcami w National Institutes of Health by zmniejszyć ryzyko występowania chorób autoimmunologicznych. Jest dyrektorem badawczym Nutritional Research Foundation oraz członkiem założycielem i członkiem rady dyrektorów Amerykańskiego Kolegium Medycyny Stylu Życia. Na polskim rynku w 2012 roku ukazał się bestseller "Superodporność", w której autor doradzał jak wzmocnić swój organizm, by chronić się przed różnymi chorobami oraz "Jeść, by żyć"

Dr Fuhrman stwierdza, że jeżeli chodzi o tradycyjne podejście do cukrzycy, to: "Niestety, wszystko co robisz jest niewłaściwe. Twoje życie oraz stosowane przez ciebie metody skupiają się na kontrolowaniu poziomu cukru we krwi, zamiast pomagać ci wyleczyć się z cukrzycy." Dlatego napisał książkę, by osoby z tą chorobą mogły skutecznie unormować swoją wagę, zwalczyć towarzyszące jej objawy, schorzenia i pozbyć się jej na zawsze poprzez zmianę stylu życia i odżywiania się. Przedstawia program żywieniowy, który pomoże ustabilizować wagę ciała i uniknąć problemów zdrowotnych związanych z cukrzycą. Dotyczy on zarówno cukrzycy typu 1 oraz typu 2. Proste, pyszne i zdrowe posiłki zostały ułożone według grup żywieniowych oraz przykładowego menu. Autor zapewnia, że dzięki nim można odczuć szybką poprawę zdrowotną i wyeliminować produkty, które są niekorzystne dla naszego organizmu. Program opracowany przez autora opiera się na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu. Tysiące pacjentów skorzystało z niego, odzyskując zdrowie i kontrolę nad swoim życiem. Książkę mogę polecić osobom, które zmagają się z tą uciążliwą chorobą ale także tym, którzy chcieliby ustrzec się przed nią i cieszyć się życiem w zdrowiu na długi lata.

"Aby skutecznie zapobiegać oraz leczyć tę chorobę, zarówno na poziomie całego społeczeństwa, jak i pojedynczych osób, należy zmienić sposób odżywiania się."

Książkę można kupić w sklepie:


Wydanie I
Rok Wydania: 2014
Format: 14,5 X 20,5
Ilość Stron: 344
Oprawa: Miękka
Redakcja: Mariusz Warda
Tłumaczenie: Magdalena Witek
Wydawnictwo Vital

1 komentarz:

  1. I am in fact grateful to the owner of this web site who has shared this wonderful article at at this time.


    Have a look at my homepage; Dean Graziosi my company

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)