niedziela, 3 sierpnia 2014

110.- "Energia do Kwadratu"

Dziewięć eksperymentów udowadniających wpływ umysłu na materię
Pam Grout

           

"Każda twoja myśl zawsze wpływa na fizyczną rzeczywistość."

Niejednokrotnie z pewnością słyszałeś że Twój umysł kształtuje Twoją rzeczywistość, że od ciebie zależy to co posiadasz bo TO TY jesteś twórcą swojego życia. Ile książek przeczytałeś na ten temat? A ile z przestawionych zagadnień zrealizowałeś czy doświadczyłeś? Być może - jak u większości - skończyło się tylko na teorii. Teraz możesz osobiście poczuć to, o czym czytałeś - użyć swojej energii do zmiany swojego życia. Ułatwi to książka pt. "Energia do kwadratu."

Sięgając po tę książkę obawiałam się długich i nudnych opisów eksperymentów z fizyki kwantowej, suchych danych o wynikach i wyciągniętych wnioskach. Tymczasem publikacja okazała się niezmiernie ciekawa, inspirująca, zachęcająca do własnych poszukiwań. Napisana lekkim, swobodnym językiem, z ogromnym poczuciem humoru. Autorka opowiada o sobie, swoich doświadczeniach z utartymi schematami, doktrynami i przekonuje, że możemy żyć tak jak chcemy. Swoim optymizmem zaraża i sprawia, że treść jest łatwa do zrozumienia nawet dla laików. 

źródło zdjęcia: pamgrout.com
Celem książki jest udowodnienie, że nasze myśli mają moc sprawczą i "pole nieskończonych możliwości" jedynie czeka na nasze żądania. Dużo można na ten temat przeczytać artykułów, publikacji, lecz najczęściej kończy się na teorii. Pam Grout podeszła do zagadnienia w nowy sposób. Zaczęła sprawdzać różne metody opisywane przez innych autorów i doświadczać niespotykanych zdarzeń. Stwierdziła, że faktycznie energię możemy wykorzystać do każdego celu, spełnienia marzeń, poprawy finansów, zdrowia czy relacji międzyludzkich.

Pokazuje, że mamy wpływ na to pole i możemy z niego czerpać dowolnie dla swoich potrzeb. Musimy tylko uświadomić sobie, że mamy taką siłę i możliwości. Nie musimy tkwić w niesatysfakcjonującym nas życiu, lecz dokonać zmian według naszych oczekiwań. Okaże się wtedy, że wszystko, czego będziemy oczekiwać, o czym będziemy myśleć, zamanifestuje się w naszym życiu. To ludzka świadomość rządzi materią, a nie odwrotnie. 

Książka została podzielona na 9 rozdziałów, które noszą nazwę: Eksperyment. Każdy z nich opisuje zagadnienia z fizyki kwantowej, omawia jedną ważną zasadę duchową oraz zawiera doświadczenie, które umożliwi poznanie na sobie efektów działania naszych myśli, umożliwi jednocześnie uwolnienie się ze starych schematów mentalnych i wzorców zachowań. Na eksperymenty potrzeba w sumie 21 dni, gdyż większość z nich zajmuje maksymalnie 48 godzin. Są one niezwykle proste do wykonania, bez specjalnych przygotowań i nakładów finansowych. Każdy z nich poprzedzony jest materiałem wyjaśniającym zagadnienie jako "Założenie", pokazujący słuszność tezy na przykładach jako "Dowody anegdotyczne." Na końcu każdego rozdziału zamieszczony został formularz tzw. "Karta raportu laboratoryjnego."

Mamy okazję zbadać, czy istnieje wszechobecna siła PM (Pole Możliwości), dzięki której możemy wszystko osiągnąć, badamy wpływ naszych myśli i emocji na to co pojawia się w naszym życiu, czy faktycznie jesteśmy energią i możemy tworzyć fale energetyczne za pomocą myśli i emocji, sprawdzamy siłę naszych myśli, wewnętrzne przewodnictwo, wpływamy na materię myślami i świadomością, usuwamy urazy jakie mamy wobec jedzenia i swojego ciała, przekonujemy się czy jesteśmy połączeni ze wszystkim i z każdym we wszechświecie, który jest zasobny, nieograniczony i możemy z niego czerpać do woli. 

"niebiosa, na które czekasz są dostępne już teraz. A tobie po prostu wciskano kit na temat kim jesteś i co jest możliwe."

Książkę można kupić w sklepie:

Wydanie I
Ilość stron: 184
Rok wydania: 2014
Format: 14.5x21.0cm
Oprawa: Miękka
Redakcja: Mariusz Warda
Tłumaczenie: Krystyna Liszyk

4 komentarze:

 1. Wierzę w siłę myśli i w każdym dniu staram się wykorzystywać tę moc. Ciekawa publikacja, z którą zapewne się zapoznam niebawem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książka umożliwia zbadanie siłę swoich myśli. Poza tym napisana zwyczajnie, bez górnolotnych słów. :)

   Usuń
 2. Masz rację, "umożliwia zbadanie siły swoich myśli". I na tym KONIEC. Bo albo się to ma, (w obecnej chwili), albo nie. Gdyby tak było w 100% wówczas np. cała astrologia nie miałaby sensu, jak i inne dziedziny w tej materii. Próbowałam już 2 x i co ? i to wszystko. Próbowałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Siła myśli zależy według mnie od siły intencji i wiary, że mamy taką moc. Mój eksperyment też się nie udał ale to nie znaczy,że myśli nie mają wpływu na nasze życie. Czasami mamy po prostu zbyt wielkie oczekiwania. Ja wiele razy doświadczyłam mocy myśli. W książce jest 9 różnych ekserymentów, na które trzeba czasu. :) Próbuj, może za którymś razem tak wyćwiczysz swoje myśli, że spełni się natychmiast :) Szkoda, że się nie podpisałaś. Lubię wiedzieć z kim rozmawiam :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.