wtorek, 12 listopada 2013

54. Duchowe Połączenie ze Źródłem

Przekaz Salomona
Dr Erick Pearl, 
Frederick Ponzlov

     

W naszym życiu zdarzają się niezwykłe zbiegi okoliczności, które mają decydujący wpływ na nasz los. Przeznaczenie zapisane dla naszego bytu na ziemi często jest przez nas ignorowane albo nie dostrzegamy lub nie rozumiemy wyraźnych znaków, które zsyłane są nam przez wszechświat. W końcu idąc za głosem serca decydujemy się na nowy rozdział w naszym życiu a wtedy nabiera ono rozpędu. Podobnie stało się w przypadku dr Eric’a Pearl’a i Frederik’a Ponzlov’a, których spotkanie zaowocowało książką pt. „Duchowe Połączenie z Źródłem”, która jest kontynuacją bestselleru pt. „Połączenie ze źródłem”.

źródło zdjęcia: kineticsmag.com
Książkę już od pierwszych stron czyta się z zainteresowaniem. Jest to nietypowa publikacja, gdyż zawiera zapis szeregu sesji, jakie miały miejsce w gabinecie dr. Erick’a Pearl’a w czasie spotkania z Frederick’em Pomzlov, który zjawił się pewnego dnia u niego z dolegliwościami kręgosłupa. Erick Pearl zajmował się wówczas kręgarstwem i był uznanym ekspertem w tej dziedzinie. Dzień, w którym zjawił się u niego Frederick, był życiowym zakrętem uzdrowiciela a to co usłyszał w czasie jednej z wizyt miało wpływ na jego dalszą karierę. Otrzymał wówczas poprzez swojego pacjenta przekaz od wielowymiarowego bytu o imieniu Salomon.

 „Jesteśmy tu, żeby ci powiedzieć, abyś kontynuował to, co obecnie robisz. Bowiem Twoja praca polega na sprowadzaniu światła i informacji na planetę” – to słowa Salomona, który przemówił do dr Perla, używając ciała Freda.

Seans ten do dnia dzisiejszego odmienił życie dziesiątek tysięcy ludzi na całym świecie. W efekcie tego wydarzenia wielu pacjentów doktora doznało całkowitych uzdrowień z chorób, które często nie dawały szans na wyleczenie. Przekaz ten usłyszał jeszcze wielokrotnie od kilkudziesięciu swoich pacjentów, poprzez których Salomon próbował dotrzeć do niego. Fred stał się kanałem dla tego bytu, by przekazać zarówno doktorowi Pearlowi jak i innym ludziom prawdę o wszechświecie i energiach, które mają wpływ na nasze życie. Wówczas doktor Pearl nie przypuszczał, że zaowocuje to powstaniem książek, które okazały się bestsellerami.

„Światło pochodzi nie z zewnątrz, ale z wewnątrz …
To twoje życie zapewnia to światło”.
Salomon

Słowa Salomona a właściwie dwóch bytów: Salomona i Aarona, są przytaczane w ich dosłownym brzmieniu, dostosowanego do naszego, ludzkiego rozumienia słów. Każdy rozdział to osobna sesja a ich kolejność odzwierciedla chronologię w jakiej się odbyły. Ważne słowa są zaznaczone kursywą a z treści wynika wiele mądrych wskazówek i przekazów. Poszczególne części są krótkie, pełne informacji i nauki dotyczących uzdrawiania zarówno ciała fizycznego, jak i swojej duszy. Słowa są skierowane zarówno do osób, które mają dar uzdrawiania i pragną pomagać innym w usuwaniu cierpienia, problemów, ale także do szerokiej rzeszy odbiorców, chcących poprawić swoje życie. Już same tytuły rozdziałów są krótkimi wskazówkami na życie: „Płyń naprzód”, „Nasz instynkt jest sumą końcową Wszystkiego, Co Istnieje”, "Uwalniając samego siebie, pomożesz innym.”

Poprzez przesłania Salomona autorzy przedstawiają zupełnie nowe spojrzenie na energie przepływające przez każdego z nas, podpowiadają jak ją wykorzystać i przekazywać innym tak, by wieść lepsze życie. Każdy z nas posiada ożywczą, uzdrawiającą wibrację, którą powinien nauczyć się przetwarzać i zarządzać, ponieważ znajdujemy się w okresie przemian i powinniśmy być gotowi wejść w nową rzeczywistość.


Książka jest tak skomponowana, że można ją przeczytać w różny sposób. Autorzy uważają, że raczej trudno jest ją poznać czytając „od deski do deski”. Sugerują, by raczej wgłębiać się w jej treść stopniowo, robiąc notatki po każdym rozdziale. Wtedy możemy lepiej wniknąć w słowa Salomona i zrozumieć ich sens. Można także otworzyć książkę losowo na przypadkowej stronie i przeczytać przesłanie dla siebie w tym właśnie momencie. Wyjątkowość tej książki zawiera się także w tym, że posiada ona dwa prologi i dwa epilogi. Jeden dotyczy Ericka a drugi Freda. Opowiadają oni o swoich początkach znajomości, swoim życiu i doświadczeniach, które doprowadziły do ich spotkania. 

„Czytając niniejszą książkę pozwól sobie usłyszeć, jak do ciebie przemawia. Ponieważ tak właśnie jest. Przemawia bezpośrednio do ciebie”.

Książkę można kupić w sklepie:


Numer wydania 1
Rok wydania 2013
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 264


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)