poniedziałek, 5 sierpnia 2013

44. Karty Potęga myśli

Odnajdź siłę w sobie.
Louise L. HayTo w jaki sposób myślimy o sobie, o swoim otoczeniu wpływa znacząco na nasze życie. Od najmłodszych lat wpajano nam pewne standardy myślowe, które zamiast pomagać, ograniczały nasze możliwości. Borykamy się z codziennymi zadaniami, próbując poradzić sobie z trudnościami. W efekcie niewiele się zmienia a często zmiany nie są takie jakie byśmy chcieli. Dlatego warto popracować ze swoją podświadomością, by zmienić sposób myślenia. Do tego bardzo przydatne są afirmacje - krótkie zdania o pozytywnym wydźwięku, które mają za zadanie nastawić nas do innego myślenia i zmotywować do zmiany zachowania, byśmy mogli zmienić swoje życie na lepsze. O afirmacjach napisano wiele książek i w wielu z nich możemy znaleźć wskazówki jak je stosować, by zadziałały w naszym życiu. Do tych metod możemy dołączyć jeszcze jedną – karty z pozytywnymi motywacjami. Afirmacje, które zawarte są na kartach Louise L. Hay „Karty Potęga myśli. Odnajdź siłę w sobie” z pewnością ułatwią nam to zadanie. 


Louise L. Hay to bestsellerowa autorka ok. 30 publikacji, między innymi książki „Pokochaj swoje życie”, "Możesz uzdrowić swoje życie", "Możesz uzdrowić swoje ciało" i wiele innych. To znana także w Polsce specjalistka od pozytywnego myślenia. jej optymistyczbe podejście do życia pomogło milionom ludzi. Dzięki niej odkryli i wykorzystali swój potencjał mocy twórczych do samorozwoju i samoleczenia. Jest prezesem i założycielką wydawnictwa Hay House oraz uznaną nauczycielką duchową. Pośród róznych jej publikacji są także karty "Potęga Myśli",

Praca z kartami jest bardzo prosta wystarczy, że będziemy mieć je przy sobie, w domu, biurze, samochodzie. Możemy również podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli każdego dnia będziemy czytać jedną kartę to doświadczymy lepszego, pełnego energii życia. Na niewielkich, kolorowych kartonikach zamieszczone są motywujące zdania, które mają wydźwięk pozytywny. 

Nieraz zdarza się, że nie wiemy co zrobić w danej sytuacji, potrzebujemy naprowadzenia, rady lub po prostu uporządkowania natłoku myśli. Jednak nie zawsze mamy przy sobie kogoś, kto może pomóc. Teraz, dzięki tym kartom, będziemy mogli pomóc sobie w znalezieniu właściwej drogi.  

Dzięki tej afirmacyjnej talii możemy dokonać właściwej samooceny, wspomóc się w życiu uczuciowym, osiąganiu sukcesów, wyjściu z trudnych lub lękowych sytuacji. Pozytywne myśli ujęte w krótkie zdania działają sugetsywnie na podświadomość co pozwala bezstresowo przebrnąć przez skomplikowane sytuacje w pracy, rozmowy z szefem lub z partnerem. Myśl jest potężną siłą, która może spowodować lawinę zmian. Od nas zależy czy będą one pozytywne czy nie. 


Talia zawiera 64 kart o wymiarach 96 x 96 mm Ten nietypowy rozmiar kart jest ciekawą propozycją, dzięki temu są one ciekawe i sprawiają, że praca z nimi jest przyjemnością. Ich przesłania są niezwykle trafne, doskonale wpasowują się w problem czy pytanie. Wspaniale sprawdzają się zarówno w codziennej pracy nad sobą jak i w czasie wróżb. Są niezwykle kolorowe, wykonane na grubym nośniku, lakierowne a dzięki temu nie niszczą się szybko i z pewnością będą mi służyć długo.

Talię można kupić w sklepie

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.