czwartek, 8 sierpnia 2013

45. Dar od aniołów


Dar od aniołów. 
Karty Misji Życiowej
dr Doreen Virtue

Często zadajemy sobie pytanie: jaki mam cel w życiu, jaką misję do spełnienia, co powinienem w swoim życiu robić. Brak satysfakcji z codziennych zajęć może oznaczać, że zboczyliśmy z zaplanowanej dla siebie ścieżki – zarówno tej duchowej, jak i zawodowej. Każdy z nas ma jakiś cel w życiu tylko nie zawsze go sobie uświadamia. Dusza każdego człowieka wybrała dla siebie misję jeszcze przed narodzinami, ale w ciągu naszego życia nie zawsze podążamy swoją ścieżką. Teraz, dzięki nieomylnym i przepełnionym miłością poradom, możemy na nią z łatwością powrócić.


„Karty Misji Życiowej” są darem od aniołów, byśmy mogli odnaleźć siebie w codziennych zawirowaniach życiowych. Te unikalne karty, będące najcenniejszym z darów, jakie mogą nam ofiarować anioły, pomogą w poznaniu własnej misji życiowej. Karty są przepiękne, pozłacane, przepełnione niebiańskimi barwami i energiami. Dzięki nim mozemy dowiedzieć się czy pisana jest nam praca z dziećmi, muzyką czy też nauczanie innych osób a może powinniśmy napisać książkę?

Do talii jest dołączona niewielka książeczka, w której każde przesłanie jest szerzej rowinięte, co pozwala dostosować je do swojej sytuacji życiowej.  Karty sprawdzają się świetnie zarówno do codziennych medytacji, wskazówek, jak i porad życiowych oraz wróżb. Ich oprawa graficzna sprawia, że już samo patrzenie na wizerunki poszczególnych kart nastraja pozytywnie do czekających zadań a przesłania motywują i zachęcają do działania dając nadzieję na lepsze jutro. Nadają również sens temu, co robimy, są drogowskazem życiowej ścieżki wskazując właściwy kierunek. Używając tych kart możemy pewniej iść przez życie a z pomocą anielską z łatwością osiągniemy zawodowy i osobisty sukces, które są na wyciągnięcie ręki. Wystraczy tylko wsłuchać się w przekaz płynący wprost z niebios i podążać za jego wskazówkami. Tylko tyle i aż tyle! Nie każdy ma dar widzenia aniołów, czy wyczuwania ich obecności. Dlatego karty są wspaniałym rozwiązaniem. Pozwólmy zatem Aniołom prowadzić się przez życie!

źródło zdjęcia: www.loveinsantafe.com
Jest to kolejna talia znanej psychoterapeutki Doreen Virtue, która stworzyła do tej pory wiele ciekawych kart anielskich takich jak: „Karty Archanioła Michała”, „Karty Archanioła Rafaela”, „Przesłania Anielskie” i inne. Z pewnością „Karty Misji Życiowej” to kolejna talia anielska, z którą praca to czysta przyjemność.

Komplet zawiera 44 karty o wymiarach: 89 x 127 mm oraz podręcznik - 128 stron

Talię można kupić w sklepie:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.