wtorek, 13 sierpnia 2013

46. Anielskie wsparcie w miłości

Talia 44 kart i podręcznik
Dr Doreen Virtue


„Miłość to nie jakaś cząstka życia, miłość to pełnia życia”. 
Nikołaj Bierdiajew 

Życie bez miłości byłoby bezbarwne, nieciekawe. Motyw ten przewija się w wielu bajkach, wierszach, filmach, książkach. Jest motorem naszych działań, daje nadzieję, radość, chęć do życia. Miłość to energia, którą pożądamy ale wielu z nas z jej powodu cierpi, nie widząc dróg wyjścia z danej sytuacji. Chcemy być kochani, doceniani i sami pragniemy obdarzać uczuciem. Szukamy jej, bo wiemy, że daje szczęście, uskrzydla. Gdy kończy się miłość - dla wielu zamiera cały świat. Nic nie cieszy, opanowuje nas nostalgia i smutek. Trudno czasami wyzwolić się z tego stanu. Dlatego warto mieć przy sobie pocieszyciela, kogoś, kto pokaże rozwiązanie, wskaże drogę, podaruje promyk nadziei. Takim wsparciem mogą być karty. Jest ich na naszym rynku bardzo dużo. Wśród nich, w ostatnim czasie, pojawiły się nowe, całkiem odmienne od innych - „Karty. Anielskie wsparcie w miłości”. Stworzyła je Doreen Virtue, znana na całym świecie wizjonerka, psycholog i jasnowidz, ekspert od aniołów. Jej sylwetka jest popularna w kręgu ezoterycznym i nie tylko. W jej rodzinie od kilku pokoleń sfera metafizyczna była obecna. Zapraszana do wielu programów telewizyjnych, autorka książek, talii kart, nagrań, warsztatów dotyczących nie tylko Aniołów ale też rozwoju duchowego, pracy nad swoim ciałem, umysłem i duchem. 

„Karty. Anielskie wsparcie w miłości” są niezwykłą talią, której głównym motywem jest miłość, przyjaźń, wszelkie związki międzyludzkie. To pierwsza na polskim rynku talia anielska, której tematem są sprawy sercowe. Dzięki niej mamy możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące życia uczuciowego, uzyskując pocieszenie, nadzieję i światło. Pytając np. o jakąś osobę dowiemy się czy to jest ta właściwa albo czy dany związek warto dalej kontynuować, albo jak pomóc naszemu związkowi, by lepiej funkcjonował i był szczęśliwy.

Każda karta jest starannie wykonana, lakierowana, na sztywnym nośniku ze złoconymi brzegami. Ilustracje przypominają obrazy dawnych mistrzów, jakby sceny wyjęte z życia zatrzymane w kadrze. Pod nimi umieszczona została sentencja - myśl przewodnia karty. Jej rozszerzenie znajdziemy w niewielkiej książeczce, która liczy sobie 124 stron. 

źródło zdjęcia: www.angeltherapy.com
Na wstępie Doreen Virtue podpowiada jak pracować z talią miłości, jak ją oczyścić i przygotować do pracy. Wszystkie talie tej autorki można ze sobą łączyć, gdyż „pracują” na tych samych wibracjach. Zaletą kart jest możliwość własnych interpretacji poszczególnych przesłań. Nie należy niektórych z nich rozumieć dosłownie. Ważne są tu własne odczucia połączone z dodatkową podpowiedzią z opisu karty. Jak przy każdym systemie dywinacyjnym należy i tu zachować zdrowy rozsądek. Wyciągając np. kartę „Rozstanie”, nie zawsze oznacza ona koniec miłości. Czasami zapowiada po prostu chwilową rozłąkę. Autorka podaje główne znaczenia każdej karty ale podkreśla, żeby zaufać swojej intuicji i wsłuchać się w to co Anioły chcą nam przekazać.

Karty są miłe w dotyku, wspaniale współpracują z osobą wróżącą i mogą być świetnym narzędziem wróżbiarskim ale również wskazówką na dany dzień, przesłaniem życiowym.


Karty można kupić w sklepie:

Wydanie: I
Rok wydania: 2012
Oprawa: twarde pudełko
Wielkość kart: 89 x 127 mm
Ilość kart: 44
Ilość stron w książeczce: 124
Redakcja i tłumaczenie: Mariusz Warda
Opracowanie graficzne: Piotr Pisiak
Tytuł oryginalny: The romance angels oracle cards


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)