niedziela, 2 czerwca 2013

36. Uzdrawianie poprzez liczby

Uzdrawianie poprzez liczby
Petra Neumayer
               
                

Liczby w naszym życiu odgrywają znaczącą rolę. Towarzyszą nam od chwili narodzin wraz z naszą osobistą datą urodzenia. Są obecne w Pin-ach, Nip-ie, kodach kreskowych, rejestrach, w sklepach, określają nasze miejsce zamieszkania, charakter. Niektóre mają dla nas istotne znaczenie, przypisujemy im mistyczną symbolikę, inne wywołują negatywne skojarzenia. Można na ich podstawie nawet określić charakter, talenty, przyszłość. Tą dziedziną zajmuje się numerologia, która pomaga zrozumieć ich potencjał, by możliwie go wykorzystać. Okazuje się, że liczby mogą także wpływać na nasze samopoczucie. Udowadnia to książka pt. „Uzdrawianie poprzez liczby.” 

Książka została napisana przez Petrę Neumayer – dziennikarkę medyczną, która jest autorką wielu książek o zdrowiu.  Od ponad 20 lat pasjonuje ją świat medycyny, przede wszystkim naturalnej. Prowadzi m.in. kursy i szkolenia na temat medycyny drgań.

źródło zdjęcia:venyoo.de
Pewnego dnia  natknęła się na artykuł opublikowany w czasopiśmie dla uzdrowicieli „Comed” na temat wykorzystania liczb w poprawie zdrowia i zaczęła zgłębiać ten temat szczegółowo. Z czasem uzupełniła ją o swoje doświadczenia i opracowała własną metodę, którą nazwała uzdrawianiem poprzez liczby.

Proponowana przez autorkę metoda jest nieinwazyjna, bez skutków ubocznych, prosta w zastosowaniu, nie wymaga specjalistycznych sprzętów i dodatkowych kosztów. Bazuje na odkryciach fizyki kwantowej, która udowadnia, że liczby mają swoje charakterystyczne dla siebie wibracje. Gdy pracujemy z konkretną liczbą lub ich zestawem, przejmujemy ich drgania, które korzystnie wpływają na nasz organizm. 

Petra Neumayer wprowadza nas w ten fascynujący świat przedstawiając wartości liczb, ich symbolikę, znaczenie. Poznajemy zasady świętej geometrii, sekrety Kwiatu Życia, merkabę, złoty podział, złotą spiralę, sekwencje Fibonacciego, pięć platonicznych ciał, tyrolskie koło losu, sylwetkę Pitagorasa i jego odkrycia. Poza tym autorka prezentuje szereg ćwiczeń, które w prosty sposób każdy może wykonać we własnym zakresie a także przykłady z życia, w których zastosowane zostały konkretne zestawy liczb. Uczy jak określić energię miejsca zamieszkania, poznać swoje zdolności, stworzyć uzdrawiające liczby przy pomocy kosmicznej numerologii, narysować świetlistą mandalę czakry serca, jak pracować z sekwencją Fibonacciego, jak znaleźć właściwą uzdrawiającą liczbę na konkretną dolegliwość. Przedstawia różne sposoby pracy z liczbami i kodami liczbowymi m.in. metodę uzdrawiania duszy według dr. Zhi Gang Sha, uzdrawianie przy pomocy kodów stworzonych przez Grigorija Grabowoja, wykorzystanie liczb poprzez medytację, wizualizację, zapisywanie liczb w aurze, i wiele innych. 

W aneksie zamieszczona została alfabetyczna lista uzdrawiających sekwencji liczbowych przyporządkowanych najpopularniejszym chorobom i dolegliwościom, opracowanych przez Grigorija Grabowoja, dr. Jayanta Balaji’a Athavale’a, oraz sufich.


Dodatkową zaletą  książki są dołączone karty, na których znajdziemy świętą uzdrawiającą liczbą dr. Zhu Gang Sha, która wytwarza wysokie energetyczne drgania, oraz tabele i wzory pomocne w wyszukaniu uzdrawiającej liczby, sprawdzeniu możliwości ich uzdrawiającego wykorzystania, sporządzeniu zamówienia uzdrowienia z Kwiatem Życia i z ypsilonem, stworzeniu punktowej matrycy do namalowania czakry serca. 
„Przy pomocy tej książki chcę otworzyć drzwi, które prowadzą do fascynującego świata liczb. […] Ostatecznie nie będziesz ponad siłę własnych myśli, kartki papieru i coś do pisania.”
Książkę można kupić w sklepie: 

Wydanie: I
Rok wydania: 2013
Format: 145 x 205 mm
Ilość stron: 168
Oprawa: miękka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)