środa, 3 stycznia 2018

Sekrety gwiazd czyli "Miłość zapisana w gwiazdach"

Z początkiem nowego roku dotarła do mnie nowość z Wydawnictwa Kobiecego, która miała swoją premierę pod koniec 2017 roku. "Miłość zapisana w gwiazdach" to propozycja dla osób pragnących wiedzieć więcej o sobie i innych. Poniżej zamieszczam notkę redakcyjną a tutaj moja recenzja.

Książka ujawnia sekrety horoskopu partnerskiego i relacji międzyludzkich. Dzięki niej poznamy z kim zbudujemy dobre relacje, które znaki dobrze się dogadują między sobą, a kogo lepiej omijać szerokim łukiem. Zawiera opis wszystkich możliwych kombinacji znaków zodiaku, co pozwala lepiej zrozumieć każdą osobę, którą spotykamy na swojej drodze. 

Ten poradnik sprawi, że wreszcie dowiemy się, dlaczego Lew i Strzelec tworzą świetnie dobraną parę, związek Wodnika i Ryb jest relacją ludzi z dwóch różnych światów, a Pannę i Ryby łączy niemal magnetyczne przyciąganie.

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)